Український портал практики Європейського суду з прав людини


 
  Про нас
Про проект
Про журнал
Базові документи
Повні тексти рішень
Ухвали щодо прийнятності
Справи щодо України
Комюніке
Рішення за статтями Конвенції
Дослідження, коментарі
Інформаційно-довідкові матеріали
Анонс 
Корисні посилання

Журнал
  №: Рік:

Пошук

Інтернет-підтримка: 
ТОВ "Інтерактивні Системи"
Репетитор англійської мови
Петропавлівська Борщагівка.
Англійська для школярів.
 


Стаття з журналу № 4'1999

Назва
 
Обрання судді від Росії до Європейського суду з прав людини. Комюніке Секретаря Суду.
(Election of Russian Judge to the European Court of Human Rights)
 
Зміст
 

497
22.09.1999

Комюніке Секретаря Суду

ОБРАННЯ СУДДІ ВІД РОСІЇ
ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Учора до Європейського суду з прав людини було обрано суддю від Росії. Ним став Анатолій Ковлер, академік, спеціаліст у галузі російського законодавства та конституційного права. Це 41-й суддя, обраний до нового Суду на постійній основі.

Пан Ковлер народився у 1948 році в Сари-Хазарі, Таджикистан. Із 1992 року був головою Центру порівняльного права Академії наук Росії, а з 1996 року — головним редактором журналу «Государство и право».

У 1966-1971 роках студіював право в Московському державному інституті міжнародних відносин, у 1973-1977 роках — в Академії наук Росії, в 1985 — у Флорентійському та Болонському університетах, а також у Центрі гуманітарних наук (La Maison des Sciences de l'Homme) Париж, 1988 року.

Його академічний досвід включає викладання порівняльного права в Інституті держави і права в Росії з 1995 року. Як запрошений професор, він викладав: радянське право в університеті «Універсіте Лібре» (Université Libre) у Брюсселі — 1989 рік; російське право в Міланському державному університеті (State University of Milan) — 1990 та 1992 роки, в Женевському університеті (University of Geneva) — 1992 рік; російське конституційне право — у Джорджтаунському університеті (Georgetown University), Сполучені Штати, 1993 рік, та в Сорбонні (Sorbonne),Париж, 1994, 1997, 1998 і 1999 роки.

Судді обираються до Суду Парламентською Асамблеєю Ради Європи із списку з трьох запропонованих кандидатів від кожної держави, що ратифікувала Європейську конвенцію з прав людини.

Судді обираються строком на шість років і складають свої повноваження, досягнувши сімдесятирічного віку. Вони є незалежними, та, згідно зі статтею 21 Конвенції, їм не дозволено «займатися будь-якою діяльністю, що є несумісною з їхньою незалежністю, безсторонністю або вимогами виконання посадових обов'язків на постійній основі». Вони повинні також «мати високі моральні якості та кваліфікацію, необхідну для призначення на високу судову посаду, або бути юристами з визнаним авторитетом».

Докладнішу інформацію можна знайти на веб-сторінці Суду в Інтернеті (http://www.dhcour.coe.fr).

Канцелярія Європейського суду з прав людини
F-67075 Strasbourg Cedex
Звертатися до Родеріка Лідделла (Roderick Liddell),
телефон (0)3 88 41 24 92;
або до Емми Гельєр (Emma Hellyer),
телефон (0)3 90 21 42 15;
факс: (0)3 88 41 27 91

Європейський суд з прав людини було створено 1959 року в Страсбурзі з метою здійснення судочинства щодо порушень Європейської конвенції з прав людини 1950 року.

1 листопада 1998 року було створено Суд на постійній основі, який замінив колишню двоступеневу систему: Суд на тимчасовій основі і Комісія.

  

Голосування

Будь-ласка оцініть корисність матеріалу для правничої практики в Україні:
 
Ваша оцінка: дуже корисний
корисний
частково корисний
не корисний
Ваше ім'я:
Коментарі:

 

Усі права на матеріали, розміщені на «Українському порталі Європейського суду з прав людини», охороняються згідно із законодавством України. При цитуванні та використанні будь-яких матеріалів посилання на «Український портал Європейського суду з прав людини» обов`язкове. При цитуванні та використанні в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на «Український портал Європейського суду з прав людини» обов`язкове. Републікація будь-яких матеріалів «Українського порталу Європейського суду з прав людини» можлива тільки за письмовою згодою Всеукраїнського благодійного фонду «Українська Правнича Фундація».

 Copyright © 2003-2024 Українська Правнича Фундація     http://www.eurocourt.in.ua