Український портал практики Європейського суду з прав людини


 
  Про нас
Про проект
Про журнал
Базові документи
Повні тексти рішень
Ухвали щодо прийнятності
Справи щодо України
Комюніке
Рішення за статтями Конвенції
Дослідження, коментарі
Інформаційно-довідкові матеріали
Анонс 
Корисні посилання

Журнал
  №: Рік:

Пошук

Інтернет-підтримка: 
ТОВ "Інтерактивні Системи"
Репетитор англійської мови
Петропавлівська Борщагівка.
Англійська для школярів.
 


Стаття з журналу № 1'1999

Назва
 
Палата Європейського суду з прав людини вимагає роз'яснень у справі Оджалана. Прес-реліз секретаря Суду
(Chamber of the European Court of Human Rights Seeks Clarification in Öcalan Case. Press Release Issued by the Registrar)
 
Зміст
 

106
23.02.1999

Прес-реліз секретаря Суду

ПАЛАТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ
ВИМАГАЄ РОЗ'ЯСНЕНЬ У СПРАВІ ОДЖАЛАНА

Палата у складі семи суддів провела закриту нараду, на якій було розглянуто заяву Абдулли Оджалана проти Туреччини, зокрема прохання його адвокатів про те, щоб Суд визначив урядові держави-відповідача тимчасові заходи, як це передбачено правилом 39 Регламенту Суду.

Пан Оджалан стверджує факт порушення статті 5 (право на свободу та особисту недоторканність) Європейської конвенції з прав людини. У своїй заяві він також посилався на статтю 2 (право на життя), статтю 3 (заборона катування або нелюдського чи такого, що принижує гідність, поводження) та на пункт 1 статті 6 (право на справедливий судовий розгляд).

На думку палати, застосування правила 39 Регламенту є недоцільним на цьому етапі. Проте з огляду на серйозність тверджень палата вирішила, згідно з пунктом правила 54, домагатися роз'яснень від органів влади Туреччини з цілої низки питань, які стосуються обставин арешту пана Оджалана та тримання його під вартою. Зокрема, палата зажадає від уряду Туреччини швидкої відповіді на вимогу надати інформацію про можливість пана Оджалана спілкуватися з адвокатами.

  

Голосування

Будь-ласка оцініть корисність матеріалу для правничої практики в Україні:
 
Ваша оцінка: дуже корисний
корисний
частково корисний
не корисний
Ваше ім'я:
Коментарі:

 

Усі права на матеріали, розміщені на «Українському порталі Європейського суду з прав людини», охороняються згідно із законодавством України. При цитуванні та використанні будь-яких матеріалів посилання на «Український портал Європейського суду з прав людини» обов`язкове. При цитуванні та використанні в Інтернеті гіперпосилання (hyperlink) на «Український портал Європейського суду з прав людини» обов`язкове. Републікація будь-яких матеріалів «Українського порталу Європейського суду з прав людини» можлива тільки за письмовою згодою Всеукраїнського благодійного фонду «Українська Правнича Фундація».

 Copyright © 2003-2024 Українська Правнича Фундація     http://www.eurocourt.in.ua